72godziny.pl

Każdy lubi czuć się w swoim domu bezpiecznie. Producenci różnego rodzaju akcesoriów nieustannie wzbogacają swój asortyment, wyszukując innowacyjnych rozwiązań, które będą niwelowały wszelkie zagrożenia w domach. Przykładem tego typu produktu są specjalne folie zabezpieczające na szyby. W sprzedaży dostępne są zarówno przeciwsłoneczne, jak i antywłamaniowe.

Fachowy montaż folii na szybach

 oklejanie szyb Kto powinien skorzystać z tego rozwiązania i czy przyniesie mu to jakiekolwiek korzyści? Montowanie folii na okna jest dosyć popularną i niedrogą metodą zabezpieczenia swojego domu. W zależności od potrzeb można zamontować folie bezpieczne, których głównym zadaniem jest utrzymać odłamki szkła w miejscu, kiedy nastąpi pęknięcie lub wybicie szyby. Do takiej sytuacji może doprowadzić rzut kamieniem, piłką lub przejawy wandalizmu. To właśnie dlatego montaż szyb bezpiecznych zalecany jest osobom, które mieszkają blisko parków, boisk i placów zabaw. W ten sposób niweluje się ryzyko skaleczeń odłamkiem szkła. Rozbitą szybę można znacznie łatwiej, szybciej i wygodniej posprzątać. Folia bezpieczna powinna nie tylko być montowana w domach, ale także w obiektach użyteczności publicznej. Za ich montaż odpowiedzialni są specjaliści, którzy precyzyjnie i szczelnie przyłożą folię.

 oklejanie szyb Na ich pomoc i doradztwo można liczyć na terenie całego kraju. Dla przykładu firma oferująca fachowe oklejanie szyb w Krakowie nie tylko profesjonalnie zamontuje folię bezpieczną, ale też poleci inne produkty, takie jak folia antywłamaniowa, przeciwsłoneczna, czy przyciemniająca. Sam montaż odbywa się przy użyciu specjalnych narzędzi, przez co wykonywany jest błyskawicznie i przede wszystkim dokładnie. Na przyjazd fachowców nie trzeba długo czekać, a w wielu przypadkach założenie folii jest wliczone w cenę. Korzystając z usług firmy montującej, jest pewność, że folia spełni swoje założenia i skutecznie uchroni przez rozprzestrzenieniem się szkła. Oklejając szyby samodzielnie, często można zrobić to niedokładnie, a to wyklucza gwarancję, o ile została nałożona na produkt. Chcąc zadbać o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich lub osób przebywających na terenie obiektu, konieczne jest oklejenie szyb specjalną folią zabezpieczającą. Każde, przypadkowe uderzenie w szybę, może powodować rozbicie się jej na tysiące, najmniejszych kawałków.

Osoby postronne mogą przypadkiem wdepnąć w odłamek, a to może doprowadzić do skaleczenia się, a w niektórych przypadkach nawet do trwałego uszkodzenia skóry. Dzięki wykorzystaniu folii można tego uniknąć. Podczas montażu warto skorzystać z firm specjalizujących się w tym.