72godziny.pl

Każdy z nas chciałby się kiedyś usamodzielnić. Aby tego dokonać warto zainwestować we własny kąt nie tylko mieszkać ciągle u rodziców. Jest to bardzo ważne szczególnie dla młodych małżeństw – bardzo źle, jeśli teściowie czy też rodzice wcinają się w każdy z aspektów życia młodego małżeństwa, czy to w wychowanie dziecka, czy to dietę a nawet bardzo często w remonty.

Usamodzielnianie się młodego małżeństwa jest bardzo ważne!

mieszkanie na sprzedażWszystko musi być po ich myśli bo w przeciwnym razie są ciągłe awantury. W przypadku, gdy młode małżeństwo posiada wystarczające do zaciągnięcia kredytu dochody to warto jest zaciągnąć kredyt na własne mieszkanie katowice czy też dom. Na rynku jest pełno ofert mieszkań także pewnie każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko tylko zależy co od takiego mieszkania oczekujemy. Jeśli ma to być duże mieszkanie to trzeba szykować się na kredyt w wysokości bardzo często 300 – 500 tysięcy złotych, który może być trudny do spłaty. W niektórych przypadkach kredyt może być rozłożony na raty nawet na 30 lat. Wszystko zależy od banku w którym go weźmiemy. Jeśli zależy nam, żeby kupić mniejsze mieszkanie na sprzedaż to koszta również będą mniejsze. Bardzo często bez problemu zmieścimy się w kwocie około 200 tysięcy złotych, wszystko jednak zależy od miasta w którym planujemy je zakupić oraz od jego typu a także piętra na którym się znajduje. Bardzo często świetną opcją może być zakup domu. Domy na sprzedaż oferują nam więcej niż mieszkania. Kupując dom kupujemy również działkę na której stoi. Rozmiary działek są różne ale praktycznie na każdej da radę urządzić jeszcze przydomowy ogródek czy też miejsce do posiedzenia w słoneczne dni. Bardzo ciekawą propozycją może być budowa altany, która posłuży nam wiele lat i będziemy mogli używać jej do spotkań w gronie przyjaciół. Jeśli nie stać nas na zakup domu czy też mieszkania to świetną propozycją mogą okazać się mieszkania do wynajęcia. Tego typu nieruchomości charakteryzują się niezbyt wysokimi kosztami utrzymania. Często w kosztach najmu zawarte są już typowe opłaty.

Wszystko zależy od tego na jaką ofertę trafimy. Bardzo dużo ciekawych ofert z Katowic wręcz czeka na skorzystanie z nich. Jeśli nie stać nas na spłatę kredytu czy też utrzymanie kredytowanego mieszkania warto pomyśleć o wynajęciu chociażby pokoju. Zastrzyk gotówki pomoże nam wyjść z długów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *