72godziny.pl

Pracuję w sklepie meblowym, który oferuje również różnorodne dodatki i elementy dekoracji wnętrz. To bardzo duży sklep, a mi podlega tylko jedna jego część, poświęcona postarzanym meblom i stylom wiejskim i kobiecym, czyli prowansalskiemu, shabby chic i rustykalnemu.

Lampy w stylu prowansalskim – czy są popularne?

lampy w stylu prowansalskimNa moim dziale łatwo spotkać meble kute i malowane na biało albo drewniane i postarzane, również pociągnięte jasną farbą. Poprzecierane meble shabby chic bardzo mi się podobają i sama chciałabym je mieć w swoim domu, gdyby było mnie stać na całkowitą zmianę wystroju. Lubię też duże, kute łóżka, do których mamy pasującą pościel z motywami kwiatowymi i w subtelne pastelowe paski. Mamy też ogromny wybór lamp, a szczególnie szybko schodzą u nas lampy w stylu prowansalskim, które mają naprawdę piękne materiałowe abażury, a dzięki prostej podstawce pasują do naprawdę wielu wnętrz, także klasycznych i angielskich, a nawet kolonialnych. Co jeszcze można tu znaleźć? Porcelanę, fajans, dekoracyjne figurki i pudełka, dekoracyjne lustra i poduszki. Dominują u nas kolory bardzo jasne. Zwykle jest to biel i jej różne odcienie, a także różnorodne pastele, z naciskiem na róże, błękity i odcienie fioletu. Oferujemy proste zasłony i delikatne firanki, ręcznie tkane dywaniki, wazoniki, ozdobne gałki mebli, wiklinowe kosze i metalowe oraz ceramiczne doniczki.

Mamy bardzo bogaty asortyment, który pozwala niemal całkowicie urządzić cały dom. Lub nie niemal, a naprawdę całkowicie, jeśli komuś nie przeszkadza odrobina minimalizmu. Codziennie przewijają się u nas prawdziwe tłumy kobiet, które marzą o wnętrzu w takim kobiecym stylu.