72godziny.pl

Czasami przychodzi taki dzień, że podłoga na tarasie przestanie się nam podobać, ponieważ jest już bardzo zniszczona,albo po prostu znudził się nam jej kolor czy też materiał wykonania. Wtedy pora na zamontowanie zupełnie nowego, innego podłoża które sprawi, że taras będzie wyglądał jak nowy.

Deska kompozytowa jest mało popularna

deska kompozytowa poznańJakie materiały wybrać? Możemy pomalować odpowiednią farbą płytki podłogowe, możemy także zdecydować się na kucie i nowy gres. W sklepach mamy także deski tarasowe z drewna, które układa się bez kleju tylko na specjalne haczyki. Warto także zwrócić uwagę na nowoczesną technologię, jaką jest kompozyt. Przyzwyczailiśmy się do tradycyjnych rozwiązań i niełatwo nam się przełamać do czegoś czego jeszcze nie znamy, zaś deska kompozytowa poznań jest stosunkowo mało popularnym materiałem w naszym kraju,a le może wszystkich ni potrafiących podjąć decyzji przekona fakt, że deska trasowa z kompozytu łączy w sobie wszystkie zalety drewna, a także tworzywa sztucznego, czyli daje niesamowitą trwałość i idealny wygląd z minimalnym wkładem zw pielęgnację, która tak naprawdę ogranicza się tylko do czyszczenia raz do roku, albo jeżeli lubimy to częściej.

Deski tarasowe kompozytowe to najlepsza opcja na powierzchnie wystawione na działanie ostrego słońca, deszczu, wilgoci i mrozu. Nie zaszkodzą im takie czynniki a na wiosnę nie trzeba ich olejować jak drewno egzotyczne. ich koszt jest porównywalny do najbardziej eleganckich podłóg, a wygląd do złudzenia przypomina właśnie drewno.