72godziny.pl

Polscy producenci stolarki otworowej dobrze radzą sobie zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Ich okna charakteryzuje bowiem najwyższa jakość oczekiwana przez wszystkich klientów, zarówno jeśli chodzi o okna klasyczne, jak i dachowe. Szczególne warunki muszą spełniać właśnie okna dachowe, ponieważ są narażone na o wiele mocniejsze działanie czynników atmosferycznych niż okna w ścianie, a więc powinny być skonstruowane w taki sposób, aby spełniać najwyższe wymagania.

Czym wyróżniają się wareckie okna?

okna z WarkiProducent dostarczający okna z Warki dobrze się sprawdza pod tym względem, ponieważ jego okna dachowe drewniane, aluminiowe, pcv i z materiałów mieszanych cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców województwa mazowieckiego. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że okna takie charakteryzuje bardzo dobra trwałość oraz wytrzymałość, a do tego świetne parametry termoizolacyjne, w związku z tym najnowsze propozycje wareckiego producenta mogą być wykorzystywane w budownictwie pasywnym, jak i energooszczędnym. Zapobiegają one bowiem uciekaniu ciepła, ale to nie jest ich jedyna zaleta. Wspomina się także o tym, że dają nawet o 22% więcej światła w pomieszczeniu – mowa tutaj o oknach PCV i aluminiowych. Ale dla potencjalnych klientów ważne są nie tylko własności techniczne, ale także wygląd takich okien. Cenią sobie elegancki design i to, gdy okna bardzo dobrze dopasowują się do architektury budynku.

okna z WarkiDostępne w szerokiej gamie wykończeń okna z Warki doskonale sprawdzają się zarówno w budownictwie nowoczesnym, jak i w obiektach wykonanych w stylu klasycznym. Do kompletu producent proponuje bardzo często także dopasowane drzwi tarasowe, wykończone w identyczny sposób – dzięki temu cała stolarka otworowa tworzy spójną całość, co ma zdecydowanie dobry wpływ na odbiór budynku przez osoby z zewnątrz. Jeśli więc estetyka jest dla nas ważna tak samo jak własności techniczne, śmiało możemy wybrać wareckie okna, gdyż producent zadbał tutaj o obie te sprawy i nas nie zawiedzie. Pamiętajmy jednak, że oprócz zakupu okien bardzo ważny jest też dobór odpowiednich klamek – i tutaj warecki producent ma dla nas bardzo ciekawe propozycje, klamki we wszystkich kolorach, które będą pasowały do ramy okiennej.

Tak naprawdę dzisiaj nowoczesna technologia sprawia, że wszystkie okna, niezależnie od zastosowanego materiału – czy jest to drewno, czy pcv czy aluminium – spełniają najlepsze standardy techniczne pod względem wytrzymałości mechanicznej, jak i właściwości termoizolacyjnych oraz akustycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *